26. 1. 2023

Diagnostika vozidel

Diagnostika vozidel je jedním z nejdůležitějších aspektů správy vašeho vozu. Proces diagnostiky se provádí pomocí komplexního diagnostického systému, který je vybaven speciálními senzory a diagnostickými zařízeními. Tyto zařízení vám mohou poskytnout informace o problémech s vaším vozem, které byste jinak mohli přehlédnout. Tím, že tyto informace získáte, můžete identifikovat problematickou oblast a následně ji opravit.

Auto diagnostika začíná tím, že se váš vůz připojí k diagnostickému zařízení. Diagnostické zařízení se pak připojí k vašemu vozu pomocí speciálního softwaru. Tento software se používá k provádění diagnostických testů a k nahrávání dat o vašem voze. Tyto informace se následně zobrazí na diagnostické obrazovce a umožní vám porozumět stavu vašeho vozu a identifikovat problémové oblasti.

Diagnostický systém vám také umožní sledovat dlouhodobý stav vašeho vozu. Můžete také provádět rutinní kontroly, které vám pomohou předcházet problémům s vaším vozem.

Diagnostika vozidla může odhalit řadu závad, včetně poruch motoru, poruch řízení, poruch brzd, poruch elektrických systémů, poruch palivového systému a dalších. Diagnostika vozidla může také odhalit problémy s emisemi, zjišťovat úroveň oleje, měřit tlak oleje a kontrolovat další parametry motoru.

Zpět na přehled služeb